Recenzie Husqvarna

Husqvarna 135 Mark II 967 86 18‑14

Husqvarna 135 Mark II 967 86 18‑14

Karol Toth Karol Toth

Pridané: 14. augusta 2019

• Super píla, silný a spoľahlivý motor, pekne spracovanie, odporúčam

Dobrá a spoľahlivá píla.

Husqvarna motorová píla

Husqvarna motorová píla

Pridané: 6. augusta 2019

Zakúpený v Jardin.sk

bezproblémová komunikácia a dodávka tovaru

Husqvarna 520iLX

Husqvarna 520iLX

Pridané: 18. júla 2019

• ziadne kable
  • ziadne splodiny, mixovanie benzinu a oleja, vymeny filtrov a sviecok, startovanie tahanim za snuru...
  • o poznanie nizsia hladina hluku a vdaka motoru v hlave nizka hladina vybracii
  • nizke naroky na udrzbu
  • rychle nabijanie s nabijackou qc500, s dvoma bateriami a zastrckou mozete fungovat bez prestavky
  • moznost otacania hlavy do oboch smerov
  • pridavanie/uberanie otacok stlacenim "plynu"
  • rovnaka bateria pre vsetky aku stroje, moznost zistit stav nabitia na baterii, bateria aj nabijacka maju ventilatory na chladenie
  • vykon postacuje na kosenie trav a prizemnych krickov do hrubky 10-12mm s 2,4mm strunou
  • vysoke uvodne naklady ak kupujete k stroju aj baterie s nabijackou
  • nizsi vykon oproti benzinovym strojom
  • male portfolio strojov v ktorych by sa dali baterie vyuzit
  • ak planujete kosit velke odlahle plochy musite nakupit chrbotove baterie za ~1400e (31ah) a to uz si rozmyslite ci nezvolite radsej bandasku s benzinom

zhodnotil by som to tak ze je to vynikajuci stroj pre domace pouizitie ak ho planujete pouzivat tam kde mate pristup k elektrine. v tom pripade viete prehodit baterie medzi strojom a nabijackou. a vykon postacuje na vsetky buriny a kriaky co mame na pozemkoch v okoli. je to tiche a neodpadnu vam ruky od vybracii. 9,4 ah bateria je pomerne tazka a stroj by bol pravdepodobne lepsie vyvazeny s 5,2 ah bateriou ktora je o 600 g lahsia.
je tam moznost kupit 31ah chrbtovu bateriu ale na to musite mat predstavivost. je to pre niekoho kto ma vela penazi, chce kosit dlho, daleko od zasuvky a mozno nesmie pouzit benzinovy stroj kvoli napr. dodrzaniu hladiny hluku. a tiez chodi vsade peso a neexistuje prenho moznost mat 4 kusy 9,4 ah baterii ktore maju dokopy dlhsiu vydrz (37,6 ah) a stoja zhruba rovnako napr. 3 v aute jednu v stroji. ako vravim pre vyuzitie chrbtovej baterie musite mat predstavivost.

Husqvarna 54

Husqvarna 54

Pridané: 10. júla 2019

Zakúpený v Jardin.sk

neporovnateľné s inými značkami, kvalitné prevedenie, ľahko sa kosí, trávnik je krásny, síce trochu drahšia, ale stojí to za to

Husqvarna 115 iL

Husqvarna 115 iL

Overený zákazník DAES s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 8. júla 2019

Zakúpený v DAES s.r.o.

• Vždy po ruke ľahko ovládateľný
  • Krátka vydrž batérie

Husqvarna LC 247S

Husqvarna LC 247S

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 5. mája 2019

• vyborna ergonomia, lahke startovanie,nizka spotreba,slusny vysledok kosenia, pekny dizajn, prijemna hmotnost
  • slaby motor, textilny zberny kos, plnenie kosa nefunguje spravne

Na prvy pohlad celkom zaujimavy kusok od Husqvarny. Ma sice plastovy skelet,ale pomerne odolny. Prispieva to k nizsej hmotnosti oproti inym kosackam v danej kategorii.Taktiez je pomerne kratka, vyborne sa manevruje Kosacka sa jednoducho startuje, chyti vzdy na prvy sup.Kos na travu je textilny a cistit ho - od suchej travy proste nejde = lepsi by bol plastovy kos. Po koseni by sa mala kosacka vycistit odspodu od zbytkov travy. Toto je trosku problem, kedze kosacku nemozno celkom naklopit - vytiekol mi olej do vzduchoveho filtra. Treba si najst ten spravny - maximalny uhol naklopenia. Co je pre mna najvacsie sklamanie, je sila motora. Motor BaS 450 E je pre sirku kosenia 47cm strasne slabucky. Ak mate hustejsi travnik, zabudnite na tuto kosacku.Motor sa dusi, kosit treba len na pol sirky.Plnenie kosa casto krat haprovalo, nedal sa naplnit celkom, upchal sa vodiaci tunel. Kosacku som mal jednu sezonu a potom som ju s radostou predal bez jedinej slzicky. Za cenu 450€ by som si dnes urcite kupil nieco silnejsie a nie hobby zalezitost od Husqvarny. Vyrobok je urcite kvalitny a dielensky velmi dobre spracovany, ale uzitkovost za tu sumu ho radi do segmentu nie dobrej kupy. Tolko moj nazor na tuto konkretnu kosacku.

Husqvarna Viking H Class E 20

Husqvarna Viking H Class E 20

Overený zákazník Sewi Trade s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 2. apríla 2019

(naposledy upravené 2. apríla 2019)

Zakúpený v Sewi Trade s.r.o.

• Je to môj 4. šijací stroj. Značku Husqarna som mala 20 rokov a bola som spokojná. Stroj sa ľahko a intuitívne ovláda, má širokú škálu stehov, overlockové stehy, aj šitie dvojihlou a odnímateľnú schránku s príslušenstvom.

V porovnaní so starým strojom tejto značky ma sklamal dizajn a plastová maska stroja. V popise sa píše, že stroj má kovovú robustnú konštrukciu, ale to pod plastovou "maskou" nevidieť, čiže to, že je plastový tak ako väčšina strojov ma sklamalo. Úchytka na prítlačnej patke za ihlou je malá, neergonomická, ťažšie sa s ňou manipuluje: Stroj nemá žiadny vylisovaný žliabok na odkladanie špendlíkov počas šitia. Pedál k stroju je otrasný. Očakávala som tichšie šitie. Čo sa týka funkčnosti šitia je stroj ok, ale drobné domyslené detaily rozhodujú o komforte šitia a tento stroj ich nemá. Husqarna ma v tomto ohľade sklamala.

Pridané: 7. marca 2019

Zakúpený v E-kovospol

• reálne zvuky, ľahko sa ovláda.

Pridané: 13. novembra 2018

Zakúpený v novator.sk

mysleli sme si, že je väčšie

Husqvarna 125 BVx

Husqvarna 125 BVx

Pridané: 3. novembra 2018

• Dobryvykon
  • Ťažší, nepresný preklad návodu na použitie

Overený zákazník Daner.sk Overený zákazník

Pridané: 24. októbra 2018

Zakúpený v Daner.sk

Pridané: 15. októbra 2018

Reálny zvukový efekt kosačky

Pridané: 10. septembra 2018

Zakúpený v novator.sk

reže bez námahy. Zatiaľ odskúšané na agáte a jabloni s priemerom cca 10cm.

Husqvarna 365 X-Torq 966 42 83‑18

Husqvarna 365 X-Torq 966 42 83‑18

Pridané: 17. augusta 2018

Zakúpený v novator.sk

Kupil som ju pre domacu potrebu. Tk zatial ešte nevyužita..

Pridané: 16. júla 2018

• Reže skoro sama

Husqvarna LC 353V

Husqvarna LC 353V

Anonym Anonym

Pridané: 9. júla 2018

• super model, super sila

Pridané: 22. júna 2018

• Super hračka

Pridané: 16. mája 2018

Zakúpený v E-kovospol

• Super hračka, vnúčik celý deň kosil.

Husqvarna LS+ 1 l

Husqvarna LS+ 1 l