Recenzie Husqvarna

Pridané: 1. februára 2014

• mám ju cez 2 roky a stále beží ako hodinky
  • servis žiaden okrem toho základného (vyčistenie po robote, vyfukanie, vyčistenie filtra, lišty a nabrusenie)
  • som sňou spokojný
  • nemám nič

Cena zodpovedná výkonu, píla na prácu do lesa to síce nie je ale k domu a k nachystaniu dreva na zimu úplne stačí

Pridané: 22. januára 2014

• ergonómia
  • spoľahlivosť - mám ju 3 roky (cca 100m dreva)
  • poradí si aj s náročnejšími aplikáciami
  • jednoduchá obsluha

po troch rokoch používania ju hodnotím ako spoľahlivý výrobok a som veľmi spokojný s jej kúpou. Nemenil by som za inú značku.

Pridané: 9. januára 2014

• Vykon, spotreba, vyvazenie, nastavitelny prietok oleja, pumpicka na nasatie benzinu do valca (dobre ked pila dlhsie stoji).
  • Menej vyznamne plus: krasny zvuk na volnobehu, dobra ergonomia, tvar
  • Nevyhoda Hmotnost. Pri rezani kmenov vyborna pila, ale pri obcasnom obrezavani dost tazka uz po 12-15 minutach prace. Predsa len je to pila na tazbu a rezanie palivoveho dreva na klaty, a nie na obrezavanie.

Pokial kurite drevom vyborna pila na spracovanie dreva a samozrejme aj jej tazbu v lese. Uvazovali sme aj nad konkurenciou, ale zvitazila cena + viac vychytaviek.

Pridané: 27. novembra 2013

• Vysoky vykon , akceleracia a ergonomia.
  • Oproti novym modelom Husqvarny zastaraly design.

Je to vyborna pila do tazby,ale jej velkou slabostou je blok motora.Mal som 3 kusy 372xp a vsetky odisli na rozbitu klukovu skrinu.Vsetky zhruba po roku a pol.Jonsered detto.

Pridané: 14. novembra 2013

• vykon spotreba,dizajn
  • elektronika

pila ma odrobenych 25h...doterajsie zavady:pila sa rozbiehala do otacok na volnobehu,problem s dojazdom,neubere hned plyn,pokazeny vypinac...momentalne je v stadiu reklamacie karburatora a opravy vypinaca....pila mi inak vyhovuje,keby fungoval,pouziva sa v tazbe...predtym som mal 357xp a tiez problem s karburatorom,asi mam smolu na pilky

Pridané: 12. októbra 2013

• tichy chod
  • velmi pruzny motor
  • nizka spotreba
  • vyssia cena

velmi prakticky krovinorez s dostatocnym vykonom a perfektnym ovladanim

Pridané: 12. apríla 2013

• Jednoduchý system španovania retaze bez použitia kluca
  • Rýchly a jednoduchy start
  • Výkon postacuje aj na obcasnú náročnejsiu pracu v lese
  • zatial nic

Produkt som si vybral po dlhsom uvažovaní... zdal sa mi najvhodnejší v rovnici :

znacka + výkon + cena

Vyber sa odvýjal od toho na co budem pílu potrebovať. Pílim casto ale na profesionálku s vyssou váhou to nie je a tak isto na
hobby to je moc...
Píla je jednoduchá na ovladanie a práca s nou je pohodlna ... štart píli za tepla a chladna je bezproblémový...

Pridané: 18. februára 2013

• mala som dlhé roky husqvarnu viking 105 a bol to jeden z najlepších a najjednoduchšie ovládaných strojov na trhu. Ani paff sa mu nevyrovnal a to som šila aj na lade a veritase. Teraz sa rozhodujem pre nový a dúfam že bude rovnako spolahlivý

dúfam že nové typy sú rovnako spolahlivé

Overený zákazník M-elektro Overený zákazník

Pridané: 28. septembra 2012

Zakúpený v M-elektro

som spokojná ,dobrá cena a výkon.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 9. mája 2012

• Skvelý pomocník pre kosenie trávy s rovným podkladom
  • Dizajn
  • prehnaná cena

Vie to všetko čo výrobca deklaruje , rovnako ako vesmírna raketa. Naneštastie má aj cenu tej rakety. Oproti robotickým vysávačom je predimenzovaná ešte zatiaľ príliš.

Overený zákazník Ab obchod Overený zákazník

Pridané: 3. apríla 2012

(naposledy upravené 3. apríla 2012)

Zakúpený v Ab obchod

• tento typ šijaceho stroj som si vybrala pretoto:som vyučena krajčírka-potrebujem kvalitu,kedže už šijem len pre potešenie,tak pre poťešenie potrebujem jednoduchú obsluhu,má všetky funkcie,ktoré potrebujem k šitiua prešije hociaký materiál a aj hrúbku.Dajú sa na nom robiť rôzne šijacé úkony.Ja som si našla svoje výhody a taktiež ma zaujala cena.

značka - ta spravi svoje
jednoduchá obsluha
funkcie ,ktore su vo výbave mi vyhovujú
počet zaslaných patiek/aj ked ma trochu mrzí ,že som si nedoobiednala patku na skrytý zips/
som vyučená krajčírka ,takže som išla vyslovene po funcii šijaceho stroja a cene
myslím že aj iné stroje by splnali moje požiadavky ale ja som sa rozhodla pre tento typ.Dúfam že budem spokojna.Zatial čo som si otestovala a vyskúšala som spokojn/ dúfam ,že mi bude dlho slúžiť k mojej spokojnosti/a nebud kazivýýýý

Husqvarna 435 9651673-35

Husqvarna 435 9651673-35

Overený zákazník Jardin.sk Overený zákazník

Pridané: 24. februára 2012

Zakúpený v Jardin.sk

• Predtým som mal iné stroje tie stále boli vadné
  • s týmto strojom som spokojný
  • vyrezali sme 40 kubík dreva naraz
  • zatial je len spokojnost

Overený zákazník HooplaMarket.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2012

Zakúpený v HooplaMarket.sk

mam skusenosť s velmi podobným strojom dúfam že bude rovnako dobrý

Pridané: 8. januára 2012

• nové riešenie napinania reťaze

zatiaľ som s pilou spokojný

T.M.007 T.M.007

Pridané: 11. novembra 2011

(naposledy upravené 14. decembra 2011)

• Výkon, Štartovanie,Spolahlivosť, Veľa zauimavých a praktických riešení hlavne na spolahlivosť.
  • Starší model píly a tím aj vyššia hmotnosť. Chýba palivová pumpička.

Určite je to dobrá píla hlavne pre ťažšie práce pri ktorích sa nemusíte obávať že sa jej niečo stane. Čo sa tíka tích horších vlastností tak asi jedine že je to starší tip ale musím zasa povedať že aj napriek tomu má vela zauimavých riešení jej prevedenia. Určite som spokojný. Mám ju rok v ťažbe kde každý deň minem tri až štiry nadržky benzinu a zatial žiadna porucha až na odtrhnutú brzdu ale to nebola vyna píly :-) Dalšou výhodou je uchitenie spojkové ho bubna pretože bez ťažkostí si vymeníte tažné kolečko alebo aj celý bubon spojky. Dalšou výhodou je aj že nemá plinové tiahlo ale lanko ktoré vydrží velmy dlho bez opráv.

Pridané: 7. septembra 2011

• hm, možno výkon
  • váha

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže ak máte záujem o motorovú pílu, tak určite nie Husqvarnu. Už to niesu tie staré nezničitelné píli.
Skutočne, verte mi viem o čom hovorím, ja by som si už v živote nekúpil Husqvarnu, ak máte záujem o výkonnú pílu, kúpte radšej Stihl 361, čo sa týka výkonu je porovnaťelná a o celé kilo je lahšia.

Pridané: 15. mája 2011

• tichý pomocník na záhrade
  • dokonalý trávnik
  • pracuje aj keď prší
  • pokosí len to čo má
  • rýchle nastavenie výšky kosenia
  • nepotrebujete vo vreciach vyvážať pokosenú trávu
  • šetrí Váš čas a energiu
  • Neprinesie Vám obľúbený nápoj ,kým Vy oddychujete .

Automower tretej generácie
sa stará sa o Váš trávnik a vypracuje ho bez námahy k dokonalosti .
Je to úžasný pomocník ,veľmi tichý ,spoľahlivý a nádherný .
Nepotrebujete mať doma celú sezónu záhradníka ,servisného technika (kosiť ,natankovať ,vymeniť olej ,filter ,zapaľovaciu sviečku a naostriť nože v kosačke) . Na dovolenke sa starať či sused pokosil Váš trávnik ,alebo ako bude vyzerať trávnik po návrate domov .Stačí mať na záhrade AUTOMOWER a máte o trávnik postarané .

Ušetrí Vám 80 % práce s trávnikom .

- stará sa o trávnik stále ,aj keď prší
- zníži potrebnú dávku vody pre trávnik cca o 40 %
- zníži potrebnú dávku živín pre trávnik cca o 50 %
- zníži Vám servisné náklady cca o 40 %

Jeho dokonalý dizajn a kvalitné prevedenie necháva konkurenciu aj susedov v nemom úžase .

S pozdravom M.Murga

Pridané: 16. septembra 2010

(naposledy upravené 21. marca 2011)

• kvalita výrobku HUSQVARNA, výkon motora ale kúpil som 455-tku ale to je iná káva som zatiál nad mierou spokojný

kvalita výrobku firmy HUSQVARNA, výkon motora, bodrá cena, dobrá manipulácia, dobý servis na celom Slovensku. Cena zodpovedá kvalite výrobku. Bola by to výhodná kúpa za rozumnú cenu. Táto píla patrý medzi stredné cenové relácie.
Takou pílov som pílil a mám dobré skúsenosti som pracoval na vojenskej službe celé dva roky .
Tento produkt by som doporučil.
na kvalitu výrobku

Zobrazujem 241 - 260 zo 260 recenzií 1...9 10 11 12 [ 13 ]