Recenzie Husqvarna

• Reže skoro sama

Husqvarna LC 353V

Husqvarna LC 353V

Pridané: 9. júla 2018

• super model, super sila

Overený zákazník E-kovospol Overený zákazník

Pridané: 22. júna 2018

Zakúpený v E-kovospol

• Super hračka

Overený zákazník E-kovospol Overený zákazník

Pridané: 16. mája 2018

Zakúpený v E-kovospol

• Super hračka, vnúčik celý deň kosil.

Husqvarna LS+ 1 l

• Zapinanie na opasok
  • Velmi dobre spracovanie
  • Slabo drzi v puzdre
  • Cepel je maksia

Vyborna pilka. Potreboval som spilit stare konare na lieske od spodu, zo ziadnou inou pilkou som sa tam nedostal. S touto to je uplne bezproblemove. Pili sa snou velmi lahko.
Rozhodoval som sa medzi touto pevnou a skladacou. Nakoniec som sa rozhodll pre pevnu kvoli konstrukcii.
Dobre je vymyslene aj zapinanie napriklad na opasok, ktore som hned vyuzil pri lezeni rebrikom na strom, mal som volne ruky. Pilka slabo drzi vo svojom puzdre treba ju tam viac natlacit. Cepel mohla byt tvrdsia, trochu sa ohyba a treba si davat pozor hlavne pri pileni spickou aby sa neohla popripade nezlomila. Najhrubsie konare ktore som snou pilil mali 10cm a islo to bez vacsej namahy, ale nebal by som sa pilit aj 20cm+.

Pridané: 6. marca 2018

• Perfektný anti-vibračný systém (testoval som súčasne Oleo-Mac a dobre, že som o ruky neprišiel),
  • Vysoký výkon, poradí si s náročným porastom.
  • Vyššia váha, ale so správne nastavenými popruhmi to necítiť.

HUSQVARNA VIKING Huskystar E20

HUSQVARNA VIKING Huskystar E20

Overený zákazník Sewi Trade s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2017

Zakúpený v Sewi Trade s.r.o.

Stroj je vhodný na bežné šitie.
Už predtým som mala šijací stroj typu Husqarna a vydržal mi neuveriteľných 38 rokov.

Overený zákazník Hravo.sk Overený zákazník

Pridané: 23. novembra 2017

Zakúpený v Hravo.sk

Píla je v poriadku, len na prilbe by som privítala nejaký remienok na zapnutie, nakoľko pri pohybe padá z hlavy.

Husqvarna A2400

Husqvarna A2400

eMko eMko

Pridané: 22. novembra 2017

(naposledy upravené 22. novembra 2017)

• Výborná na prácu v lese.
  • Druhá strana sekery sa dá používať ako "kladivo" napr. zatĺkanie plast. klinov.
  • Široká čepel.
  • Má 2400g po nejakom čase dá zabrať rukám, chce to zvyk.

Overený zákazník Slniečkovo Overený zákazník

Pridané: 18. novembra 2017

Zakúpený v Slniečkovo

• velmi realistická hračka

Husqvarna Automower 430X

Husqvarna Automower 430X

Pridané: 1. augusta 2017

• Na jar po tom čo nám firma od ktorej sme kosačku kupovali nainštalovala obvodový vodič, som nastavil požadované parametre a kosačka si žije svojím životom. Úplná spokojnosť : menu nastavenia prehľadné a intuitívne , kosenie vynikajúce okolo 1700m2,v jednej časti máme prechod v záhrade široký cca 4m a kosačke to nerobí žiadny problém vykosené sú rovnako obidve plochy- niekedy ide zo základne rovno po navádzacom drôte na druhú plochu inokedy sa tam zatúla v rámci kosenia. Nožíky som zatiaľ nepozeral ,ale kosačka kosí tak sú asi ok. V jednej časti záhrady je vlhkejšie no vzhľadom na nízku hmotnosť aj tam kosí kosačka bez problémov.

Vyššia cena ,ale keď si pomyslím na to kosenie s motorovou kosačkou raz za týždeň až dva po pol dni tak ďakujem manželke že ma prehovorila.

Husqvarna 445 9650822-35

Husqvarna 445 9650822-35

Pridané: 19. júna 2017

Super

Pridané: 25. apríla 2017

• Kvalitne a masivne prvedenie
  • Absolutne jednoducha konstrukcia
  • Jednoduuche zostelovanie nozov ako za nova tak i v priebehu kosenia pri dostelovani
  • Pevna rukovat(aj ked sa nezda ze to te dve skrutky mozu udrzat)ale je to do seba dobre zaprofilovane
  • Uchytenie rukovate - spoj kosacka/rucka
  • Noze prve 2-3 kosenia s novou kosackou nedoliehal po celej dlzke.asi 10cm od krajov nestrihal.musel si vybehat svoju drahu v protikuse a sadnut si.(spociatku sa to nedalo vystelovat dokonale)

Vyber kosacky tohto typu som zacal u al-ka,ale ked som si al-ko chytil do ruk v predajni v momente som zistil ze je to vyrobok "konzumnej doby"-vsetko z plastu,vsade vole,potocenie vretena islo I rukou s dost velkym odporom v zrovnani napr gardena,husqarna.. (doslo mi,preco ich je po inzeratoch tak vela na predaj skoro novych..)
Fiskars je kvalitne spracovany a urcite aj dobre pracuje ale ten uz podla mna straca caro jednoduchosi a ucelnosti tohto typu kosenia, kedze je to poriadne monsrtum.preto som od fiskars upustil.
Ostala gardena a husqarna.spracovanim a kvalitou velmi podobne kusy ale gardena je lacnejsia.(z tohoto dovodu je u gardeny viac recenzi lebo si ju kupi aj viac ludi ako husqarnu kde si muci clovek este priplatit)hrubka vretena a ostria nozov takmer totozna.nepaci sa mi u gardeny delena rukovat na viac casti kde aj pri dobrom dotiahnuti boli mensie vole.skusal som oba modely 380 aaj 400c co som myslel ze 400ka bude pevna ked ten plastovy klip vyzera masivne.
Kosenie som neskusal,no urcite bude taktiez dobre a lahke.

Znacku brill -som nejak nepreveroval.Stigu som nechcel.
Znacku "hecht"..som sa neunuval ani zadat do google :-)

Ostala teda len husqarna a to rozhodnutie medzi 54 a 64.lisia sa od seba len vo vyske strihu a par rozdielmi technickeho prevedenia stelovania vysky strihu.
Kedze travu striham na 3cm nepotreboval som vatsi strih a ani vo vetsich palavach nepotrebujem kosit na vatsiu vysku.travniku sa dari vyborne.
Kupil som 54ku a som snou naozaj spokojny,proste mam rad kvalitne a funkcne vyrobky.

Jedina vec,co musim o husqarne povedat je nie moc vydarene pripevnenie samotnej rukovate o kosacku.v profilovanom plechu je iba otvor asi 8mm kde sa zahakne rukovet s kolikom ale nepride mi ze to vydrzi dlhe roky.bude sa to mat tendenciu "vyveklat".ale nie je to nic co sa nebude dat pripadne opravit a prerobit na nejaky cap. Zatial 1rok bez akehokolvek problemu a som spokojny ze som sa rozhodol pre husqarnu.kosi perfektne

Husqvarna 535 Rx

Husqvarna 535 Rx

Pridané: 24. augusta 2016

• relatívne ľahký krovinorez 6,1kg 1,6kW pre mňa brutálna sila, také že namotávanie sa trávy alebo buriny na reznú hlavu nehrozí, kosí do radu všetko bez zaváhania
  • zanedbanú zaburinenú plochu - burina vyššia ako 0,5m s hrubými stonkami, ktorú sme predtým kosili dvaja bežnými kosačkami celé poobedie s týmto krovinorezom urobím za hodinku, spolu cca 12 árov
  • pohodlný dvojramenný nosný popruh so zopnutím vpredu
  • odsadená rúčka, dobrá ergonómia. Rozhodoval som sa medzi Stihl FS 130 a týmto. Oproti Stihlu 5,9kg 1,4kW má mierne vyšší výkon aj váhu, tých +0,2kg možno pripísať na vrub odsadenému držiaku rúčky čo Stihl ponúka až o triedu vyššie
  • kúpené v akcii, stál o viac ako 100E menej ako bežne
  • nastavovanie sklonu rúčky a závesu bez náradia voľnou rukou
  • ľahké spoľahlivé štartovanie
  • značkový výrobok, s prípadnými náhradnými dielmi nie je problém
  • ochranný nástavec by mohol byť väčší, kosená hmota fŕka všade
  • vyššia cena

vhodné pre toho kto potrebuje spoľahlivý výkonný a ľahký krovinorez pre väčšiu ošetrovanú plochu

Husqvarna 64

Husqvarna 64

Pridané: 15. augusta 2016

• Zvládne aj vyššiu trávu,
  • nerovný terén,
  • má pevnú konštrukciu, myslím, že vydrží dlho.

Kosačku mám 3 roky. Máme 1500m pozemok, pomerne hrbolatý a na chalupu nechoidíme každý týždeň, čiže tráva rastie a rastie a táto kosačka si s ním dobre poradí,Ľahko sa nastavuje výška nožov. Doteraz som nepotrebovala žiadnu údržbu. Odporúčam.

Pridané: 3. augusta 2016

• Zbytocne je tu opisovat stroj. Je to stroj na profesionalne pouzitie na celodennu prevadzku v tom najtazsom terene! Nosny system je absolutne spickovo porieseny. Po celodennom narocnom koseni Vas urcite nebude boliet chrbat tak ako pri obycajnom nosnom systeme. Ergonomia systemu je navrhnuta tak aby zvladla aj nepredvidane situacie. Cena je adekvatna ku kvalite vyrobku. Dobra rada: radsej mat predimenzovany stroj k vlastnym potrebam ako mat stroj co sa trapi a je nespolahlivy!

Absolutna TOP kvalita.

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2016

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

Je to kvalitný výrobok

Pridané: 9. júna 2016

• výkon
  • spolahlivosť
  • jednoduchá obsluha
  • možno cena

pracujem s ním profesionálne a je to naozaj dobrý stroj, s hrubým silónom nemá zábrany, skosí všetko, aj pletivo :D , s ocelovými nožovými hlavicami treba naozaj opatrne a odpíli aj menšie stromky... pri bežnom používaní prídete na jeho limity len velmi obtiažne, pri profesionálnom použití, pri práci s rozumom splní všetko, čo sa od neho očakáva.

Overený zákazník DAES s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 6. júna 2016